O STAR TREK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Where no one has gone before...
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 The final frontier...

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kapitán Kirk
Q
Kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 161
Registration date : 08. 08. 08

The final frontier... Empty
PříspěvekPředmět: The final frontier...   The final frontier... I_icon_minitime29/8/2008, 09:30

Lodě USS Rampage a USS Capricca byly poslány společně do neznáma. Přestože to jsou převážně válečné lodě, teď jejejich úkol prozkoumávat nové světy, objevovat nové formy života a nové civilizace.

USS Rampage

Rampage právě vyletěla z warpu u hvězdné základny 53. Měla se tu brzy setkat s lodí USS Capricca. Po chvíli z warpu vyletěla jiná loď třídy sovereign. Identifikovali jste ji jako USS Capricca.

USS Capricca

Připravovali jste se na výlet z warpu, už jste byli blízko základny 53. O cgvíli později jste vyletěli a uviděli základnu i Rampage.
Návrat nahoru Goto down
https://startrek.forumczech.com
Gryat
praporčík
praporčík
Gryat


Poeet p?íspivku : 100
Registration date : 08. 08. 08

The final frontier... Empty
PříspěvekPředmět: Re: The final frontier...   The final frontier... I_icon_minitime4/9/2008, 20:38

USS Capricca
Sednul jsem si do křesla a zamyšleně jen řekl:
Zavolejte USS Rampage!
Pořádně jsem se uvelebil ve křesle a čekal.
Dal jsem si ruku pod hlavu a podíval se na obraz.
Zdravím! Začneme hned?
Dořekl jsem a pousmál jsem se.
Doufám že na misi nebudou žádné problémy! Musím si přiznat že se mi tam zrovna dvakrát nechce!
Návrat nahoru Goto down
 
The final frontier...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» The final frontier... diskuze
» ST: final war 2
» final war 2-klub

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
O STAR TREK :: STAR TREK game :: mise-the next generation-
Přejdi na: